Prof. Petr Teplý byl jmenován ředitelem IUF

Akademický senát Fakulty financí a účetnictví VŠE schválil statut Institutu udržitelných financí (IUF), jehož výkonným ředitelem IUF se stal Prof. PhDr. Petr Teplý, Ph.D. Dlouhodobá vize IUF je stát se respektovanou ESG platformou sdružující zástupce univerzitní, státní a privátní sféry v ČR. „Ambicí IUF je též cílená podpora výzkumu v oblasti udržitelných financí pořádáním seminářů, školení, odborných konferencí a zvyšováním povědomí o této oblasti,“ uvedl Petr Teplý.

IUF je ústav Fakulty financí a účetnictví VŠE, který sdružuje studenty a odbornou veřejnost se zájmem o udržitelné finance. Cílem IUF je zprostředkovat vazbu na jedno z nejdůležitějších a nejrychleji se rozvíjejících oblastí financí v kontextu principů Enviromental, Social and Governance (ESG).